JACQUEMUS SS’2020

Sevgili Arkadaşlar uzun zamandır sizlerle bir defile paylaşmadım, biliyorum ihmal ettim sizleri ama çok çok hatta çok beğendiğim bir tasarım...

Sevgili Arkadaşlar uzun zamandır sizlerle bir defile paylaşmadım, biliyorum ihmal ettim sizleri ama çok çok hatta çok beğendiğim bir tasarımcı olan JACQUEMUS' un Spring/Summer 2020 defilesi ile döndüm :) bu defileyi paylaşmamın en büyük nedeni ise yapıldığı mekanın oldukça ilgi çekici olması Chanel in tarihi yerlerde yapılan defilelerinden sonra en beğendiğim defile oldu diyebilirim.

Gelelim detaylara, Mor bir lavanta tarlasında olmasının nedenini Simon
Porte Jacquemus şöyle açıklıyor, "Bir tablo gibi, sofistike bir şey istedim ama aynı zamanda yazın bir kokteyl kadar hafif." ekliyor "Lütfen bana Parisli demeyin ben Güney Afrikalıyım" koleksiyonunda kullandığı çizgilerin hep genç kuşağa ama aynı zamanda köklerine de hitap ettiğini belirtti, Hiper seksi olmayan hem modern hem de onun tabiri ile köylü elbiseler, şeffaf dokuma kumaşlar,bu sezona damgasını vuran ikonik micro çantaları ve tabi soft ve canlı renklerin ahengi ne denir bilmiyorum en iyisi defileyi ve koleksiyonu paylaşmak. Buyurun birlikte bakalım.

JACQUEMUS SS’2020 FASHION SHOW

Bunlar da ilginizi çekebilir

0 yorum