OVERSİZE TREND : PANÇOLAR

Sonbaharın yerini yavaş yavaş soğuk kışa bıraktığı şu günlerde hepimizin sıkıntısı hem ısınıp hem şık olmak,kalın kazaklar yün paltolar kışl...

Sonbaharın yerini yavaş yavaş soğuk kışa bıraktığı şu günlerde hepimizin sıkıntısı hem ısınıp hem şık olmak,kalın kazaklar yün paltolar kışlık çoraplar derken yürüyen battaniye gibi dolaşıyoruz ortalarda daha dur Kasımdayız dediğinizi duyar gibiyim evet doğru ,sonbaharın esamesinin okunmadığı günlerden soğuk kış günlerine geçişte size iyi bir fikrim var PANÇOLAR !! çoğu insanın (başta benim) sevmediği mont mu? kazak mı? yoksa battaniye mi? giydim diye düşündüren pançolar bu kış çok moda evet moda olan her şeyi giymeli mi? tabikide hayır kendi beğeninize, tarzınıza özellikle de vücut proporsiyonunuza uyan parçaları seçmenizde yarar var ve ben size bugün hayır diyemeyeceğiniz bana göre tarz olan birkaç cici önericem iyi ısınmalar =)


klasik tarzı ile bildiğimiz Burberry bence panço da açık ara farkla önde panço sevenlerin ilk tercihi olmalı diye düşünüyorum.


ben pançoyu giymem o beni giyer panço bana hizmet etmez ben pançoya hizmet ederim, hem elbise hem palto hem de kürküm var diyenlerdenseniz  tam size göre bir parça.


 son olarak ben seçilmem seçerim oversized da neymiş derseniz de işte akla yatacak cinsten bir panço modeli İsabel Marant farkıyla.

Bunlar da ilginizi çekebilir

0 yorum